Developed by E-ngineers & Played by E-verybody

Poli E-FEST – cel mai mare eveniment dedicat industriei jocurilor video.
Popularitatea jocurilor video a deschis noi căi de inovare și avans tehnologic într-un domeniu profund interdisciplinar, unde ingineria joacă rolul principal. Poli E-FEST este evenimentul care pune în evidență importanța tehnologiei în dezvoltarea domeniului care promite să devină o industrie a viitorului.
Poli E-FEST - powered by Vodafone este un proiect de amploare, dedicat pasionaților de gaming și de tehnologie.
Mii de elevi și de studenți se vor întrece pentru a câștiga cel mai mare campionat de jocuri video din țară.
Te așteptăm să participi și tu la competițiile de League of Legends, FC2024, Counter Strike 2 și Brawl Stars.
Poli E-FEST - powered by Vodafone nu este doar un eveniment de gaming, este o stare de spirit. Vino alături de noi să te bucuri de pasiunea ta pentru tehnologie!

26-04-2024